alba-forum - Portalli


alba-forum
 
ForumRegjistrohuPortalliGalleryKėrkoidentifikimi

Tema Fundit
» Web-i nr.1
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeSat Feb 02, 2008 6:14 am nga Peja-Online.Tk

» muzik alba
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeWed Jan 16, 2008 6:28 am nga Bloody Psycho

» cs server
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeSun Jan 13, 2008 7:20 am nga Mr.Overlord

» kerkoj film
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeFri Jan 11, 2008 3:52 am nga Bloody Psycho

» Msn
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeWed Jan 09, 2008 12:58 pm nga Mr.Overlord

» qe edhe une do kuriozitete
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:48 am nga HeLl RaIsEr

» kuriozitet
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:46 am nga Bloody Psycho

» sms anglisht dhe shqip
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:41 am nga Bloody Psycho

» poezi
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:29 am nga Bloody Psycho

Navigacion
 Portalli
 Indeksi
 Lista e Anėtarėve
 Profili
 FAQ
 Kėrko
Affiliates
free forum
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Napoleon Bonaparti, Perandori Me Origjinė Arbėreshe
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 10:31 am nga Bloody Psycho
Adolf Thieres ishte personalitet i shquar i kohės se tij, historian i dėgjuar francez i cili ka shkruar dhe historinė e revolucionit francez dhe qė mė vonė u bė President i Francės. Nė kujtimet e tij, Adolf Thieres shkruan: Kur Josef Bonaparti, vėllai i madh i Napoleon Bonapartit u bė mbret i Napolit mė 1806, shqiptarėve tė Napolit qė shkuan pėr t'i uruar mirėseardhjen u tha: Edhe familja …

[ Mė shumė ]
Komentet: 1
fidel castro
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 10:34 am nga Bloody Psycho
A osht ky njeri legjende?
E di qe osht diktator, e di qe kurre nuk kan pase sukses me e rrezu prej pushtetit, shume analista thojn qe ky njeri i ka mberri te gjitha ne kete jete, pos pavdekshmerise. Kur te vdes ky njeri a mendoni qe njerezit kan me veshe maica me foton e tij, si me foton e bashkeluftetarit te tij Che Guevara

Komentet: 1
gjergj kastioti skenderbeu
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 10:38 am nga Bloody Psycho
Gjergj Kastrioti Skėnderbeu
Gjergj Kastrioti Skėnderbeu
Ēėshtja e rinisė dhe e fillimeve tė veprimtarisė sė Gjergj Kastriotit, pėr mungesė burimesh tė sakta dokumentare, nuk ėshtė sqaruar akoma pėrfundimisht.

Si burim kryesor pėr tė njohur jetėn dhe veprimtarinė e Gjergj Kastriotit, ka shėrbyer pėr njė kohė tė gjatė vetėm vepra e humanistit shqiptar tė shek. XV-XVI, Marin Barletit. Njoftimet …

[ Mė shumė ]
Komentet: 2
Kanuni i Lekė Dukagjinit
Foro gratis : alba-forum - Portalli Icon_minitimeFri Jan 04, 2008 10:37 am nga Bloody Psycho
KANUNI I LEKĖ DUKAGJINIT
• Kanuni i Lekė Dukagjinit, vepėr e Shtjefėn Gjeēovit ribotohet sipas botimit tė vitit 1933 shtypur nė Shkodėr


L I B R I I PARĖK I S H AArtikull i parė.

PJESA QYTETNOREKRYE I PARĖ


Hija e kishės, Vorret, Pronet e pasunija e Kishės, Famullitari, Rrogtari, Puntorija e Kishės

NYE I PARĖ

Hija e Kishės.

§. 1. …

[ Mė shumė ]
Komentet: 2
Sondazh
Forum
Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 11 mė Sat Dec 23, 2017 3:02 am
Statistikat
Forumi ka 17 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri innoplamp

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 205 artikuj v 72 temat