alba-forum


alba-forum
 
ForumRegjistrohuPortalliGalleryKėrkoidentifikimi

Partneret: www.black-final.com www.secret-team.4umer.com
Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezantohu

Ketu duheni te prezantoheni
824Sun Jan 06, 2008 5:05 pm
genc TuNg Jam admini i keti webi
Asnjė mesazh i ri

Deget e alba-forum

ketu jan deget ose subdomainat e alba-forum
22Wed Jan 16, 2008 6:28 am
Bloody Psycho muzik alba
Asnjė mesazh i ri

Reklama

Ketu mund te Reklamoni WebFaqen,Portalin,Forumin tuaj.Info. Duhet te keni nje Logo/Link te ynin ne Faqen tuaj ..
22Sat Feb 02, 2008 6:14 am
Peja-Online.Tk Web-i nr.1
Asnjė mesazh i ri

Bisedime

ketu duhet te beni biseda rreth kompjuterit internetit etj
12Mon Dec 31, 2007 1:23 am
Mr.Overlord a po ju pelqen template
Asnjė mesazh i ri

Lojrat

Ketu flisni rreth lojrave sugjeroni lojra
615Mon Jan 07, 2008 4:37 am
Dr.Death lojra te ndryshme
Asnjė mesazh i ri

Postoni ne gjuh te tjera

ketu mund te shkruani ne gjuhet angleze frenge dhe te gjitha gjuhet tjera
11Fri Jan 04, 2008 6:24 am
Bloody Psycho paypal hack
Asnjė mesazh i ri

Mesime

Ketu duhet te tregoni per gjerat te cilat ju i dini dhe qe doni tua tregoni te tjerve
410Sun Jan 06, 2008 5:13 pm
HeLl RaIsEr Napoleon Bonaparti, Perandori Me Origjinė Arbėreshe
Asnjė mesazh i ri

Sporti

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithesi mbi sportet nė Shqipėri dhe te huaj, jetėn e arritjet e sportisteve shqiptarė dhe tė huaj
818Sun Jan 06, 2008 5:16 pm
HeLl RaIsEr Champions League Cili Eshte Ekipi Juaj I Pėrferuar??
Asnjė mesazh i ri

Muzik

Ketu mund te flisni per muziken shqiptare dhe te huaj jepni mendimet tuaja per to
13Fri Jan 04, 2008 10:43 am
Bloody Psycho texte
Asnjė mesazh i ri

Dashuria

Shpirti i njeriut ka nevoje per Romance, dashuri, dhe pasion. Ne kete nenforum mund te diskutoni per ate ndjenjen e paster qe quhet Dashuri
22Fri Jan 04, 2008 10:46 am
Bloody Psycho poezi dashurie
Asnjė mesazh i ri

Poezi

Ta pasurojm kete forum edhe me krijime tuaja, me vargje qe rrjedhin nga mendja dhe zemra. Postoni ketu poezi te shkruara nga Ju !
620Mon Jan 07, 2008 7:29 am
Bloody Psycho poezi
Asnjė mesazh i ri

Freestyle

Ketu mund te beni RIMA shqip , Lejohen edhe fjalt fyese kshtu qe ktu kush hini mos mo ju met hatri SHOKI - SHOK / SHOQJA -SHOQE
22Sun Jan 06, 2008 3:29 pm
HeLl RaIsEr alba forum
Asnjė mesazh i ri

Qytetet e Kosoves

Te Njohim Kosoven !
11Sun Jan 06, 2008 4:38 pm
Bloody Psycho pej
Asnjė mesazh i ri

Hacking

kush ka njohuri mbi hack hyni ketu the tregoni njohurit tuaja
12Wed Jan 09, 2008 12:58 pm
Mr.Overlord Msn
Asnjė mesazh i ri

Crack & Serials

ketu mund te kerkoni crackat the serialat e lojrave ose prog. tuaja
11Sun Jan 06, 2008 4:39 pm
Bloody Psycho ares
Asnjė mesazh i ri

Shporta e postimeve

Postimet e padobishme dhe postimet e vetra levizin nga forumat e tyre ketu
00
Asnjė mesazh i ri

argetimet

Ketu mund te postoni dhe te gjeni gjithqka rreth telefonave mobil,aplikacione,themes,lojera etj
37Sun Jan 06, 2008 5:17 pm
HeLl RaIsEr Web pėr krijimin e tattoo-ve me emrin tuaj qe leviz
Asnjė mesazh i ri

Links

Ketu mund te postoni linkat e add te cilave ju mendoni qe do te na pelqejn ose te na vyjn per ndojne gje
11Sun Jan 06, 2008 4:39 pm
Bloody Psycho urban
Asnjė mesazh i ri

RREGULLAT!!!

nr-1 Nuk duhet te flisni per Porn nr-2 nuk duhet ti vjidhni postet nga ky web dhe ti postoni ne webet tuaja nr-3 nuk duhet te perdorni fjal banale nr-4 nuk duhet te fyeni ndonje antar te forumit nr-5 kush i then ndonje nga rregullat do te largohet nga forumi
11Sun Jan 06, 2008 4:40 pm
Bloody Psycho rregullat
Asnjė mesazh i ri

Barcoleta

89Mon Dec 31, 2007 1:40 am
Mr.Overlord Plaka Dhe Mjekja
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete

ketu duhesh te shkruash kuriozitete
521Mon Jan 07, 2008 7:48 am
HeLl RaIsEr qe edhe une do kuriozitete
Asnjė mesazh i ri

SmS

Mesazhe Dashurie Dhe humoristike
233Mon Jan 07, 2008 7:41 am
Bloody Psycho sms anglisht dhe shqip
Asnjė mesazh i ri

Histori te V.I.P -ve shqiptar dhe te huaj

ketu duhet te shkruash ndonje histori te ndonje V.I.P
11Sun Jan 06, 2008 4:44 pm
Bloody Psycho Why kill 2pac
Asnjė mesazh i ri

Cs Servers

122Sun Jan 13, 2008 7:20 am
Mr.Overlord cs server
Asnjė mesazh i ri

Kerko filma

ketu mund te kerkoni filmat te cilet uj doni ti shikoni
34Fri Jan 11, 2008 3:52 am
Bloody Psycho kerkoj film
Foro gratis : alba-forum Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 205 artikuj
Forumi ka 17 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri innoplamp
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 11 mė Sat Dec 23, 2017 3:02 am

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda : [ Administrators ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur