alba-forum

alba-forum
 
ForumRegjistrohuPortalliGalleryKėrkoidentifikimi

Share
 

 sms anglisht dhe shqip

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:33 am

--------------------------------------------------------------------------------

☻A peach is a peach.a plum is a plum.a kiss aint a kiss unless its wiv tongues.so open ur mouth & close ur eyes & give ur tongue some exercise
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:33 am

☻Kissing you baby is my dream.Im the strawberry & ur the cream.Handle me gently keep me real keen.U & i together babes is passion so extreme!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:33 am

☻wot kisses mean!KISS ON HAND=i adore u KISS ON CHEEK=lets b friends KISS ON NECK=i want u KISS ON LIPS=i luv u KISS ANYWHERE ELSE=...lets not get carried away!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:34 am

☻Kisses blown r kisses wasted.kisses rnt kisses unless they r tasted.kisses spread germs and germs r hated.but u can kiss me baby im vaccinated
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:34 am

Ishte nate gjumi nuk me zinte....

Mendoja per ty sikur te te kisha pran

Shtrengova jastekun sikur te ishe ti

Dhe fillova te qaj per ty e dashur

Dhe me lotet e mi krijova imazhin

Tend engjellor.

E putha si te ishe ti

Dhe me pas me kishte zen gjumi

Te nesermen ti nuk ishe

Fillova te te qaj po me kot

Ti kishe ikur

Ne mbremje ti u shfaqe dhe papritur

Ti me the Te Dua

Dhe qe prej asaj nate une fle i qet

me fjalen qe me the ti e Dashur....

Te Dua Shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:34 am

--------------------------------------------------------------------------------

TI ME JEP NGROHTESI DASHURI, XHELOZI.
TI ME BEN TE ENDERROJ
NE SYTE E TU JETEN TE KALOJ.
TI ME JEP NGROHTESI ,BUKURI,EMBELSI.
TI ME BEN TE FLUTUROJ NE BUKURINE TENDE QE ADHUROJ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:35 am

Gjithēka mori fund,
ne tė dy nuk kemi mė punė bashkė !
Pėr kėtė u mendova gjatė dhe ėshtė vendim i drejtė,
tė betohem qė s'dua tė tė shoh mė-I THA LEPURI LAKRES DHE E HENGRI
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:35 am

Le persone speciali sono com'e le stelle
non sempre le vedi ,perņ sai che essistono
Sei e rimarrai una stella per me
italisht
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:35 am

do te dua si me doje
ndoshta dhe me fort
vec ne qofsha i martuar
do te lodhesh kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:36 am

kissing are the first step of love!
kissing are free,but touching
will cost you1........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:36 am

A kiss is something you cannot
give without taking and cannot
take without giving.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:36 am

A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
~ Ingrid Bergman

One kind kiss before we part,
Drop a tear and bid adieu;
Though we sever, my fond heart
Till we meet shall pant for you.
~ Robert Dodsley

You must remember this, a kiss is just a kiss...
~ Herman Hupfeld


Kisses blown are kisses wasted.
Kisses aren't kisses unless they are tasted.
Kisses spread germs and germs are hated.
So kiss me baby; I'm vaccinated!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:36 am

__________________
...For those who've come across the seas
We've boundless plains to share,
With courage let us all combine
To advance Australia fair.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:36 am

Desha dikur dike, do te dua ndonjehre ndonje
por kurre ndonje, si dikur dike!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:37 am

Ai me puthi ne gjume, ne gushe,
ne buze e ne qerpik.
Thone se vdes kur te puthin ne gjume,
ah, sikur te vdisja keshtu ēdo dite.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:37 am

Njoha nje vajze
i mesova puthjen.
Ajo ia mesoi nje tjetri,
ai tjetri, nje tjetre,
ajo tjetra vjen e me puth mua
me puthjen time.
Cudi....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:37 am

*It was love of a first sight
when I first met you love
must be learned and again and
again there is no end to it*
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:37 am

Do Te Me Mjaftonin Tre Minuta Qetesi Une Ti Dhe Dashuria Por Sdo Te Me Mjaftonte Vetem Qetesia Ne Prjetesi Un Ti Dhe Dashuria.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:37 am

hi shume sms te mira

e kujtoj sonte ate nate
kur ne te dy ishim bashke
kur mi fale buzet e tua
kur me the vec ty te dua.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:38 am

sa ka deti pika uji
sa ka bregu kokrra zjarri
sa ka toka fije bari
sa ka loti ofshama malli
sa ka dielli xixa zjarri
kam dashuri
po kujt tia fali???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:39 am

LOVE IS NOTHING
TO LOVE IS SOMETHING
TO LOVE AND TO BE LOVED
IS EVERYTHING
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:39 am

Love is Love
Love is You
So I Love You
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:39 am

you hurt me and you know it ,
but the thing that you didn't know
that al those tears are
because you hurt me so bad ,
all those tears and i still love you ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:39 am

I love you forever ,
to forget you never
it's better to die
than to love another guy


you can fall from a mountain
you can fall from a tree
but the best way to fall
is falling in love with me


never wanna hurt you ,
never wanna lose you ,
never wanna let you go ,
'cause i love you so!


by the way
i want to say
before you go
i love you so
wherever we are
whathever we do
remember this
i always love you


sometimes it hurts a lot more
to smile in front of everyone
than cry alone.......


say that you hate me
make me cry
say everything
but don't say
goodbye


U see the stars ?
high in the sky...
there are two stars
taht are looking at each other...
U now,
thats u and me...


if you see a faling star ,
make a wish ,
it come true ,
because i di it ,
and i found you!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:39 am

do te doja te isha per ty,
gjithecka ne kete bote,
si je ti pa mua,
se une pa ty s'jetoj dot.

Kur ti te qash ,
dua te jem lot,
te desha o zemra ime,
dhe s'mundem jo te te harroj dot..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:39 am

Te puth ne buz
Te puth ne sy
Jam vetem e jotja
Jam vetem per ty
Mos i thuaj njeriu qe te thash te dua
Por thuai zemres te me doj vetem mua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:40 am

enderroja ne bregun e detit
ishim vetem ne te dy vala
puthte bregun un te puthja ty
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:41 am

The one thing we can never get enough of is love. And the one thing we never give enough is love. -Henry Miller
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:41 am

Love many things, for therein lies the true strength, and whosoever loves much performs much, and can accomplish much, and what is done in love is done well. -Vincent van Gogh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:41 am

Love is the emblem of eternity; it confounds all notions of time; effaces all memory of beginning, all fear of an end. -Madame de Stael
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:41 am

If you truly love someone, then the only thing you want for them is to be happy....even if its not with you. -Lauren&L
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Bloody Psycho
Admin
Admin
Bloody Psycho

Numri i postimeve : 105
fidan :
Registration date : 29/12/2007

Character sheet
dani: 485

sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:41 am

I have no regrets. I will never regret loving someone because the feeling of love for five minutes is greater than an eternity of hurt. -Kurt Langner
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://alba-forum.albanianforum.net
Sponsored content
sms anglisht dhe shqip Empty
MesazhTitulli: Re: sms anglisht dhe shqip   sms anglisht dhe shqip Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
sms anglisht dhe shqip
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
alba-forum :: SmS-
Kėrce tek: