alba-forum

alba-forum
 
ForumRegjistrohuPortalliGalleryKėrkoidentifikimi

Share
 

 qe edhe une do kuriozitete

Shko poshtė 
AutoriMesazh
HeLl RaIsEr
antar


Numri i postimeve : 24
fidan :
Registration date : 06/01/2008

qe edhe une do kuriozitete Empty
MesazhTitulli: qe edhe une do kuriozitete   qe edhe une do kuriozitete Icon_minitimeMon Jan 07, 2008 7:48 am

Qytetėrimet antike, egjiptianėt, persianėt, grekėt e romakėt, e kanė kuptuar mjaft mirė se veza e pulės ėshtė burim energjie dhe vlerash tė papėrsėritshme ushqimore.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
qe edhe une do kuriozitete
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
alba-forum :: Kuriozitete-
Kėrce tek: